DIVERSE SILVERSMYCKEN, 7 st, totalvikt ca 89 gram, 1900-tal.

305153. DIVERSE SILVERSMYCKEN, 7 st, totalvikt ca 89 gram, 1900-tal.

1 st brosch, Ge-Kå-Smyckek G Kaplan, 1948.
1 st bältesspänne, otydliga stämplar.
1 st brosch, David-Andersen, 1925 - ?
4 st broscher med otydliga stämplar.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 825