DIVERSE SILVERSMYCKEN, 7 st, totalvikt ca 89 gram, 1900-tal.
305153. DIVERSE SILVERSMYCKEN, 7 st, totalvikt ca 89 gram, 1900-tal.
1 st brosch, Ge-Kå-Smyckek G Kaplan, 1948.
1 st bältesspänne, otydliga stämplar.
1 st brosch, David-Andersen, 1925 - ?
4 st broscher med otydliga stämplar.