GLASSERVISDELAR, 12 st, grogg- och snapsglas, 1900-talet.

305141. GLASSERVISDELAR, 12 st, grogg- och snapsglas, 1900-talet.

Brun glasmassa
4 grogglas, höjd 14,5 cm
8 glas, höjd 7,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun glasmassa
4 grogglas, höjd 14,5 cm
8 glas, höjd 7,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 966