ANDY WARHOL. Interview, 1981, signerad Andy Warhol.

3051266. ANDY WARHOL. Interview, 1981, signerad Andy Warhol.

43x26 cm.

Smärre slitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x26 cm.

Smärre slitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 544