TRÄFIGURER, 2 stycken, signerade.

3051202. TRÄFIGURER, 2 stycken, signerade.

Man med hästar 29 cm, sign HP
Par som slipar kniv 16x13 cm sign VP.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Man med hästar 29 cm, sign HP

Ytslitage.

Antal besök: 398