Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, ett par, nyrokoko, sent 1800-tal.
305110. STOLAR, ett par, nyrokoko, sent 1800-tal.
Röd och guldmålade.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Röd och guldmålade.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
598