GLASSERVISDELAR med slipad dekor, 28 st, 1900-tal.

305097. GLASSERVISDELAR med slipad dekor, 28 st, 1900-tal.

Servis på rund fot med slipad dekor av växter
10 grogglas, höjd 13 cm
5 selterglas, höjd 9 cm
7 snapsglas, höjd 9 cm
5 starkvinsglas, höjd 6 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 grogglas, höjd 13 cm
5 selterglas, höjd 9 cm
7 snapsglas, höjd 9 cm
5 starkvinsglas, höjd 6 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 940