FÅTÖLJ, ASK OCH ALM, WINDSOR, 1800-TAL.

3050237. FÅTÖLJ, ASK OCH ALM, WINDSOR, 1800-TAL.

den höga spindelbaksidan med genomborrad splat på svarvade stöd och H-sträckad bas, 103 cm hög x 61 cm bred.

Allmänt ytslitage i proportion till ålder och användning, gamla maskhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 331