OSTINDISAKFÖREMÅL, keramik, 18 delar.

3049938. OSTINDISAKFÖREMÅL, keramik, 18 delar.

Bland annat vaser, rökelsekar.

En del med skador. En vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 218