LECOULTRE ATMOS KLOCKA.

LECOULTRE ATMOS KLOCKA.
3049922. LECOULTRE ATMOS KLOCKA.

ATMOS, klocka, LeCoultre, förgylld mässing, H. 24cm.

Något slitage på mässing, fungerande skick okänt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 833