GLÖGGMUGGAR, 1900-tal.

GLÖGGMUGGAR, 1900-tal.
3049840. GLÖGGMUGGAR, 1900-tal.

Olika tomtedekorer.
Höjd ca. 6-6,5 cm.
22 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika tomtedekorer.
Höjd ca. 6-6,5 cm.
22 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 458