RAFAEL YZQUIERDO Y VIVAS. ”Reflektion”.

3049816. RAFAEL YZQUIERDO Y VIVAS. ”Reflektion”.

Olja på skiva
Signerad. På baksidan, signerad och betitlad.
28,7x38,7 cm.

I gott skick. Stomme i stuckaturerat och målat trä, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på skiva
28,7x38,7 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 464