LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, Frankrike 1830-40-tal.

304917. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, Frankrike 1830-40-tal.

Höjd 19,5 cm.

Slitage, lagningar, saknar manschetterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Antal besök: 767