IVAR MORSING. Olja på pannå, signerad och daterad -69.

304913. IVAR MORSING. Olja på pannå, signerad och daterad -69.

28 x 20 cm.

Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 20 cm.

Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 2 220