ANDERS A JÖNSSON. Olja på duk, signerade.

304902. ANDERS A JÖNSSON. Olja på duk, signerade.

15,5 x 18 cm.
18 x 13 cm.
22,5 x 30,5 cm.
23,5 x 33,5 cm.
26,5 x 28,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

15,5 x 18 cm.
18 x 13 cm.
22,5 x 30,5 cm.
23,5 x 33,5 cm.
26,5 x 28,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 544