PIANOPALL, mahogny, 1960-tal.

PIANOPALL, mahogny, 1960-tal.
304901. PIANOPALL, mahogny, 1960-tal.

Längd 62, bredd 35, höjd 50 cm.

Bruksslitage samt fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 072