ANDERS A JÖNSSON. Olja på duk, 4 stycken, signerade.

304896. ANDERS A JÖNSSON. Olja på duk, 4 stycken, signerade.

12,5 x 19,5 cm.
28 x 12,5 cm.
15,5 x 21,5 cm.
21,5 x 32,5 cm.

En tavla med litet märke i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5 x 19,5 cm.
28 x 12,5 cm.
15,5 x 21,5 cm.
21,5 x 32,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 614