FIGURIN i porslin, nakenstudie, Alka kunst, Västtyskland.

304895. FIGURIN i porslin, nakenstudie, Alka kunst, Västtyskland.

Höjd 19,5 cm
Stämplad "alka kunst Bavaria" "made in western Germany" samt 269 djupstämplat.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 2 189