”ABSTRAKTA SIGNERADE UTSKRIFTER”. Sverige eller Danmark omkring 1960.

304892. ”ABSTRAKTA SIGNERADE UTSKRIFTER”. Sverige eller Danmark omkring 1960.

Abstrakt, handsignerad, grafisk i lågt antal om 25. Troligen litografi med en synlig indragning i papperet. ram: 39 x 37 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 135