PALLAR, vitmålade med förgyllningar, gustaviansk stil, 1700/1800-tal.

304891. PALLAR, vitmålade med förgyllningar, gustaviansk stil, 1700/1800-tal.

Renoverade, längd 42, bredd 38, höjd 45 cm.

Slitage samt smutsig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt smutsig klädsel.

Antal besök: 1 105