DAVID MARSHALL, fat, Sevilla, Spanien.

3048883. DAVID MARSHALL, fat, Sevilla, Spanien.

Mässing och vit metall.
Djupstämplad på mässing samt etiketterad undersida
Ca 35 x 18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing och vit metall.
Ca 35 x 18 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 600