SOFFBORD, glas samt metall, IKEA, 2000-tal.

304862. SOFFBORD, glas samt metall, IKEA, 2000-tal.

Skiva märkt "IKEA of Sweden 17...." Längd 90, bredd 90, höjd 45,5 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 7 303