KARAFF i glas, "Strikt" Bengt Orup, Johansfors.

304813. KARAFF i glas, "Strikt" Bengt Orup, Johansfors.

Karaff i glas med målad dekor av vita linjer.
Höjd 29 cm.
Osignerad.
Märkt 68 i botten samt propp.

Bruksskick.
Repor i botten samt på korken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.
Osignerad.
Märkt 68 i botten samt propp.

Bruksskick.

Antal besök: 1 805