Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
LEOO VERDE. blomsterstilleben, olja på duk, signerad samt daterad -35.
304812. LEOO VERDE. blomsterstilleben, olja på duk, signerad samt daterad -35.
Ca 65 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 65 x 55 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 955