RÖKSET, 3 delar, gulmetall, SOCKERSKÅL och TESAMOVAR, vitmetall.

30479. RÖKSET, 3 delar, gulmetall, SOCKERSKÅL och TESAMOVAR, vitmetall.

Tesamovar, höjd ca 42 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tesamovar, höjd ca 42 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 622