VASER, kristall, porslin och stengods, 1900-tal.

304791. VASER, kristall, porslin och stengods, 1900-tal.

Vas, kristall, höjd 30 cm.
Vas, porslin, höjd 34 cm.
Vas, stengods, höjd 35 cm.

Mindre nagg på kristallvasens mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, kristall, höjd 30 cm.
Vas, porslin, höjd 34 cm.
Vas, stengods, höjd 35 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 015