DIVERSE, knivar, Brio mm, 1800-1900-tal.

30477. DIVERSE, knivar, Brio mm, 1800-1900-tal.

2 fällknivar märka EKA Eskilstuna.
Cigarettetui, Shell.
Bordsur mm.

Slitage, bordsur med nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cigarettetui, Shell.
Bordsur mm.

Antal besök: 681