SKULPTUR i glas, Bertil Vallien, Kosta, signerad Kosta 98526 B.Vallien.

304742. SKULPTUR i glas, Bertil Vallien, Kosta, signerad Kosta 98526 B.Vallien.

Skulptur/brevpress med dekor av tält i frostat glas samt luftbubblor.
7,5x6,5 cm.
Signerad Kosta 98526 B.Vallien.
Etikettmärkt Kosta Boda Kosta Boda AB Sweden Full lead crystal Handmade.

Bruksskick.
Repor.
Små nagg på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5x6,5 cm.

Bruksskick.
Repor.
Små nagg på undersidan.

Antal besök: 1 676