PARTI FIGURINER, 3 st, bl a Tengra, Valencia, Spanien, 1900-tal.

304735. PARTI FIGURINER, 3 st, bl a Tengra, Valencia, Spanien, 1900-tal.

Pojke kysser flicka på bänk, längd 15 cm, Tengra.
Flicka med blomkruka, höjd 24,5 cm.
Flicka med gäss, höjd 22 cm, Terngra.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 565