FÅTÖLJER, ett par, AB Sommens Möbelfabrik. 1950-tal.

304719. FÅTÖLJER, ett par, AB Sommens Möbelfabrik. 1950-tal.

Stoppad sits samt rygg. Ben i trä med fötter i mässing, klädda i cognacsfärgat konstläder med nitar. 1950-tal. Brickmärkta.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 4 034