TALLRIKAR, 10 st, flintgods, "Fish", Johnson Bros.

304712. TALLRIKAR, 10 st, flintgods, "Fish", Johnson Bros.

No 1x2, 2, 3, 4,5x3, 7x2.

Bruksslitage. 2 tallrikar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 1x2, 2, 3, 4,5x3, 7x2.

Antal besök: 750