SKRIVBYRÅ, engelsk-stil, 1900-tal.

30465. SKRIVBYRÅ, engelsk-stil, 1900-tal.

Fanerad i idegran, beslag och handtag i mässing, utdragbar skrivskiva med lådor, längd 90, bredd 39, höjd 85 cm.

Repor och slitage, ett handtag på byråns sida trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741