BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, 1970/80-tal.

30462. BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, 1970/80-tal.

Kromad lampfot, skärm av ljust skinn, höjd 65 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 1 816