GLASSERVIS, 31 delar, med slipad kant, 1900-talets mitt.

304625. GLASSERVIS, 31 delar, med slipad kant, 1900-talets mitt.

10 glas, höjd 11 cm
2 glas, höjd 8 cm
12 glas, höjd 7 cm
7 glas, höjd 7 cm.

4 delar med nagg varav 3 fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 glas, höjd 11 cm
2 glas, höjd 8 cm
12 glas, höjd 7 cm
7 glas, höjd 7 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 692