AXEL KULLE. Modell. kolteckning, signerad.

304586. AXEL KULLE. Modell. kolteckning, signerad.

146x52 cm.

Veck med kantskador
Glas saknas i ramverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

146x52 cm.

Veck med kantskador
Glas saknas i ramverk.

Antal besök: 2 005