BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO. EFTER. Dålig.

3045837. BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO. EFTER. Dålig.

Olja på duk
72x56 cm.

Omfärgningar, kromatisk återintegrering och reentellation. Ram i förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
72x56 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 662