BORDSLAMPA, "BY Rydens", SmålandsDesign.

3045796. BORDSLAMPA, "BY Rydens", SmålandsDesign.

Lampa formad som ett trä med 9 ljuspunkter
Svart metall, etikettmärkt
Höjd 43 cm
Bredd 54 cm.

Fint bruksskick
Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart metall, etikettmärkt
Höjd 43 cm
Bredd 54 cm.

Fint bruksskick
Fungerar.

Antal besök: 408