SKULPTURER / TEMPELFIGURER, ett par, förgyllt och bronserat trä med glasmosaik. Thailand. 1800-tal.

304576. SKULPTURER / TEMPELFIGURER, ett par, förgyllt och bronserat trä med glasmosaik. Thailand. 1800-tal.

Karvade och snidade skulpturer.
Höjd 42 - 44 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 - 44 cm.

Antal besök: 1 466