GOLVLAMPOR, ett par, "Zero", Lindau & Lindekrantz, 1900-talets sista kvartal.

304565. GOLVLAMPOR, ett par, "Zero", Lindau & Lindekrantz, 1900-talets sista kvartal.

Höj.och sänkbara. Höjd mellan 128 och 198 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 327