FÅTÖLJ, möjligen IKEA, 1900-talets andra hälft.

304526. FÅTÖLJ, möjligen IKEA, 1900-talets andra hälft.

Vitt konstskinn. Står på trissor.
Total höjd 69 cm.

En trissa sitter löst. Smärre fläckar på fuskskinn. Fläckar på stommens tyg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 69 cm.

Antal besök: 916