BLOMBORD, teak, 1960/70-tal.

BLOMBORD, teak, 1960/70-tal.
304479. BLOMBORD, teak, 1960/70-tal.

Längd 138 cm. Djup 51 cm. Höjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 564