KARMSTOLAR, 1 par, allmoge, daterade 1848.

304475. KARMSTOLAR, 1 par, allmoge, daterade 1848.

Broderade lösa dynor.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broderade lösa dynor.

Åldersslitage.

Antal besök: 650