SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
3044652. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Med rik dekor av änglar.
ca 101 x 58 cm.

Bruksslitage. Enstaka lagningar på dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med rik dekor av änglar.
ca 101 x 58 cm.

Antal besök: 433