Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
KJELL LEANDER ENGSTRÖM. Fjällandskap, olja på duk, signerad Kjell.
304438. KJELL LEANDER ENGSTRÖM. Fjällandskap, olja på duk, signerad Kjell.
28,5 x 34 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
28,5 x 34 cm.
Obetydligt slitage.
Växjö Auktionskammare
777