BÄGARE, 6 st, sterlingsilver, MEMA, 1967.

304422. BÄGARE, 6 st, sterlingsilver, MEMA, 1967.

Höjd ca 5,2 cm. Total vikt ca 375 gram.

Slitage. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smärre bucklor.

Antal besök: 2 061