SPEGEL, teak, Lammhults möbler, 1950-tal.

3044058. SPEGEL, teak, Lammhults möbler, 1950-tal.

Modell 5602, stämpelmärkt på baksidan.
I orignalförpackning.
Höjd 94 cm
Bredd 40 cm som bredast.

Bruksskick, prickar på glas förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

I orignalförpackning.
Höjd 94 cm
Bredd 40 cm som bredast.

Antal besök: 513