CHRISTIAN BEIJER. "The Deeper I Get the Less I Seem to Understand", serigrafi på canvas, signerad och numrerad 76/200. 2000-tal.

304404. CHRISTIAN BEIJER. "The Deeper I Get the Less I Seem to Understand", serigrafi på canvas, signerad och numrerad 76/200. 2000-tal.

Tryckt på Artic Canvasduk. Mått 91 x 48 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 517