FRANCESC CARBONELL MASSABÉ. Utan titel.

3044007. FRANCESC CARBONELL MASSABÉ. Utan titel.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad och placerad
65x54 cm.

Åldrat lack, ytsmuts och mindre skador. Ram i stuckat, förgyllt och stoppat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
65x54 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C5 Rosellón
Antal besök: 250