SILVERSKEDAR, 9 st, vikt ca 107 gram, 1700-1800 tal.

304394. SILVERSKEDAR, 9 st, vikt ca 107 gram, 1700-1800 tal.

Längd ca 10 - 14 cm
1 st 1872, 1 st 1812, 1 st 1871, 1 st 1860.
1 st 1853, 1 st 1798, 1 st 1833, 1 st 1847.
1 st Norsk, importerad, gjord 23/10 - 22/11, otydliga stämplar.

Bruksslitage/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 - 14 cm

Bruksslitage/åldersslitage.

Antal besök: 896