FIGURIN i porslin, rovfågel, Tyskland.

304391. FIGURIN i porslin, rovfågel, Tyskland.

Utspärrade vingar
Höjd 38 cm
Stämplad Germany 26.

Glasyrdefekt
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utspärrade vingar
Höjd 38 cm
Stämplad Germany 26.

Glasyrdefekt
Bruksskick.

Antal besök: 703